Доставка і оплата

Готівкою під час отримання замовлення у відділенні компанії «Нова Пошта» або в кур’єра

Сплатіть вартість замовлення і комісію кур’єрській службі за накладений платіж (+ вартість доставки для замовлень до 2500 грн, якщо ви обрали кур’єрську доставку або доставку до відділення компанії «Нова Пошта»), після перевірки замовлення у відділенні.

Увага! Якщо сума замовлення перевищує 5000 грн на день, для його отримання необхідно пред’явити паспорт для верифікації та ідентифікації. Це стосується операцій як у готівковій формі, так і з використанням банківської платіжної картки.

Банківською карткою на сайті (Visa або MasterCard)

Оберіть спосіб оплати «Банківської карткою» під час оформлення замовлення. Після перевірки даних про замовлення, ви потрапите на сторінку платіжної системи.

Введіть:

  • номер картки
  • термін дії картки
  • CVV/CVC код

І натисніть кнопку «Продовжити». Після цього на сторінці з’явиться інформація щодо стану вашої оплати. Оплата онлайн відбувається на сторінці, що захищена сертифікатами безпеки. Для цього ми використовуємо платіжний сервіс WayForPay із технологією захисту даних в мережі інтернет. Якщо сума вашого замовлення складає менше ніж 2500 грн для кур’єрської доставки та доставки до відділення компанії «Нова пошта», під час отримання замовлення вам необхідно сплатити вартість доставки окремо.

Про доставку

Увага! Якщо сума замовлення перевищує 5000 грн на день, для його отримання необхідно пред’явити паспорт для верифікації та ідентифікації. Це стосується операцій як в готівковій формі, так і з використанням банківської платіжної картки.

Кур’єрська доставка компанії «Нова Пошта» по всій Україні та Києву

Ви можете замовити кур’єрську доставку сервісу «Нова пошта» по всій Україні.

Термін доставки по Україні складає до 3 днів з моменту оформлення замовлення. Якщо сума вашого замовлення перевищує 2500 грн, доставка здійснюється безкоштовно. В інших випадках, вартість доставки залежить від міста доставки та обсягу замовлення згідно з тарифами компанії «Нова Пошта».

Доставка у відділення компанії «Нова Пошта» по всій Україні та Києву

Ви можете замовити доставку в будь-яке зручне відділення компанії «Нова пошта» по всій Україні.

Термін доставки по Україні складає до 3 днів з моменту оформлення замовлення.

Якщо сума вашого замовлення перевищує 2500 грн, доставка здійснюється безкоштовно. В інших випадках, вартість доставки залежить від міста доставки та обсягу замовлення згідно з тарифами компанії «Нова Пошта».

Після оформлення замовлення

Ми оперативно проінформуємо вас про наявність товару, комплектацію та відправлення замовлення за допомогою смс-повідомлення.