Доставка і оплата

Готівкою при отриманні замовлення у відділенні «Нова Пошта» або у кур’єра

Сплатіть вартість замовлення і комісію кур’єрській службі за накладений платіж (+ вартість доставки для замовлень до 2500 грн, якщо ви вибрали кур’єрську доставку або доставку до відділення “Нова Пошта”), після того, як перевірите товари в відділенні.

Увага! Якщо сума замовлень перевищує 5000 грн в день, для отримання замовлення необхідно пред’явити паспорт для верифікації та ідентифікації. Це стосується операцій як в готівковій формі, так і з використанням банківської платіжної картки.

 

Банківською картою на сайті (Visa або MasterCard)

Виберіть спосіб оплати “Банківської картою” під час оформлення замовлення. Після перевірки даних про замовлення, ви потрапите на сторінку платіжної системи.

Введіть:

  • номер карти
  • термін дії карти
  • CVV/CVC код

І натисніть кнопку “Продовжити”. Після цього на сторінці з’явиться інформація про стан оплати. Оплата онлайн відбувається на сторінці, захищеної сертифікатами безпеки. Для цієї мети ми використовуємо платіжний сервіс WayForPay з технологією захисту даних в мережі інтернет. Якщо сума вашого замовлення менше 2500 грн для кур’єрської доставки і доставки до відділення “Нова пошта”, при отриманні замовлення ви оплачуєте вартість доставки окремо.

 

Про доставку

Увага! Якщо сума замовлень перевищує 5000 грн в день, для отримання замовлення необхідно пред’явити паспорт для верифікації та ідентифікації. Це стосується операцій як в готівковій формі, так і з використанням банківської платіжної картки.

 

Кур’єрська доставка «Нова Пошта» по всій Україні і Києву

Ви можете замовити кур’єрську доставку «Нова пошта» по всій Україні.

Термін доставки по Україні до 3 днів з моменту оформлення замовлення. Якщо сума вашого замовлення перевищує 2500 грн., Доставка здійснюється безкоштовно. Вартість доставки в решті випадків залежить від міста доставки і обсягу замовлення згідно з тарифами компанії  “Нова Пошта”.

 

Доставка до відділення «Нова Пошта» по всій Україні і Києву

Ви можете замовити доставку на будь-який зручний відділення служби «Нова пошта» по всій Україні.

Термін доставки по Україні до 3 днів з моменту оформлення замовлення.

Якщо сума вашого замовлення перевищує 2500 грн., Доставка здійснюється безкоштовно. Вартість доставки в решті випадків залежить від міста доставки і обсягу замовлення згідно з тарифами компанії  “Нова Пошта”.

 

Після оформлення замовлення

Ми оперативно проінформуємо вас про наявність товару, комплектації і відправлення замовлення за допомогою смс повідомлення.