Хелатний цинк “Zinc Chelate”: союзник у боротьбі з вірусами та бактеріями

Цинк – один із найважливіших елементів для підтримки здоров’я та гарного самопочуття. Це незамінний мінерал, який організм не може берегти про запас. Саме тому необхідно забезпечити постійне джерело отримання цинку ззовні (з їжі або дієтичних добавок).

Роль цинку в процесі підтримки здоров’я

У нашому організмі цинк виконує чимало вкрай важливих функцій. Тільки уявіть: цей мінерал входить до складу майже 200 ферментів! Він бере участь у метаболізмі вітамінів А і Е, допомагає підтримувати правильний гормональний баланс та зміцнює імунітет. Доведено, що після курсу Хелатного цинку від FitBalance організм стає стійким до різних вірусів та бактерій.

Цинк – це один із найпотужніших антиоксидантів, який зберігає молодість вашої шкіри, а волосся та нігті робить здоровими й міцними. Спільно з гіалуроновою кислотою сполучної тканини він бере участь у регуляції тонусу шкіри. Також доведено, що цинк сприяє поліпшенню гостроти зору, тому тим людям, які проводять майже весь час перед екранами гаджетів, без нього не обійтися!

Цинк для безпроблемного схуднення

Для бажаючих схуднути курс Хелатного цинку від компанії “Fitbalance” – найкраще придбання! Адже цей мінерал є невід’ємною частиною жирового та вуглеводного обміну, а ще він значно знижує рівень цукру в крові. Нормалізувати вагу буде набагато простіше, якщо приймати дієтичну добавку “Zinc Chelate”.

Цинк для нормалізації чоловічого та жіночого здоров’я

Фахівці рекомендують після 40 років приймати цинк як чоловікам, так і жінкам. Дієтична добавка з цинком прискорить і відрегулює обмін речовин, який із віком зазвичай сповільнюється. Також цей мінерал має здатність пом’якшувати негативні прояви клімактеричного синдрому в жінок і не допускати розвиток еректильної дисфункції у чоловіків.

Яка добова потреба в цинку?

Добова потреба в цинку для дорослих становить 12 мг, але вагітним фахівці радять вживати ще 3 мг понад звичайну норму. Із їжею отримати таку кількість цинку складно: продукти, багаті цим мінералом, не всім доступні та не всі їх люблять. Це, наприклад, свіжі устриці, печінка, яловичина, жовтки яєць, квасоля та горіхи. Тому дієтичні добавки нам просто необхідні!

Приймайте “Zinc Chelate” всього по одній капсулі на день під час їжі, і міцний імунітет у парі з хорошим самопочуттям вам забезпечені!