Комплекс ActiveLife+ – здоров’я ваших суглобів

 

Здорові та міцні суглоби – це не тільки запорука високої якості життя. Це ще й молодість та довголіття, а також можливість відчувати себе добре навіть у зрілому віці.

Фахівці компанії FitBalance запозичили в природи унікальний екстракт зеленогубих мідій для комплексу ActiveLife+, який допомагає:

– поліпшити рухливість суглобів;

– прискорити їх регенерацію після виникнення запалень.

Корисні властивості екстракту зеленогубих мідій

Новозеландські зеленогубі мідії – це природне джерело Омега-3, вітамінів і мінералів. Така комбінація натуральних жирних кислот (серед яких, наприклад, арахідонова) є невід’ємною частиною правильного обміну речовин в організмі людини. Крім того, саме в зеленогубих молюсках вчені знайшли унікальні види аміноцукру (глюкозамін, хондрозамін), що сприяють виробленню синовіальної суглобової рідини. Ця речовина змащує суглоби, тим самим забезпечуючи їхню рухливість.

Екстракт зеленогубих мідій нормалізує процеси обміну речовин, сприяє гарному кровообігу та допомагає людям, що страждають на артрит, фіброміалгію або тим, хто отримав травму під час занять спортом. Ефект не змусить на себе довго чекати: вже через два тижні після початку прийому ActiveLife+ ви помітите перші поліпшення!

А ще препарат ActiveLife+ має приємний бонус. Якщо у вас астма або інші проблеми з диханням, то після початку прийому екстракту зеленогубих мідій неприємні симптоми значно зменшуться, а про дискомфортні відчуття ви навіть не згадаєте!