Комплекс Омега-3 + для здоров’я всієї родини

Омега-3 — це комплекс найважливіших, незамінних жирних кислот. Організм людини не здатний їх синтезувати, тому потрібно забезпечити надійне джерело надходження Омега-3.

Омега-3 для здоров’я і відмінного самопочуття

Ці жирні кислоти входять до складу кожної клітини нашого організму (разом із білками). Вони гальмують процеси старіння, знижують ризик серцево-судинних і неврологічних захворювань, а також сприяють злагодженій роботі імунної системи організму. У наш час суцільних стресів це дуже необхідно!

Фахівці помітили, що Омега-3 має протизапальну дію, а регулярний прийом цих жирних кислот значно поліпшує стан пацієнтів із захворюваннями суглобів.

Позитивно впливає Омега-3 і на підтримку гостроти зору і здоров’я очей. Адже сьогодні більшість із нас і дня не може прожити без гаджетів, які використовуються і для роботи, і для навчання, і для відпочинку. Очі ж протягом доби сильно втомлюються. Завдяки прийому комплексу жирних кислот Омега-3 значно прискорюється метаболізм сітківки ока, а значить, хороший зір забезпечено!

Фундамент дитячого здоров’я

Для дітей жирні кислоти Омега-3 — це взагалі основа основ. Організм, що зростає, потребує їх якнайбільше!

Завдяки прийому Омега-3 + у дітей:

– підвищується увага та концентрація, активно і правильно розвиваються тканини мозку, як наслідок, дитина більше встигає у школі та засвоює інформацію буквально «на льоту»;

– виробляється достатня кількість «гормону радості» (серотоніну), а це означає, що синдром дефіциту уваги або навіть депресія дітям не загрожують;

– підтримується хороший стан зубів, а також здоров’я шкіри і волосся;

– зберігається гострота зору, а це надзвичайно важливо з огляду на те, що діти зараз проводять дуже багато часу за гаджетами, тож Омега-3 + буде корисним.

Якщо ж ваша дитина часто хворіє (особливо відтоді, як почала ходити до садка чи школи), комплекс Омега-3 + буде особливо доречним. Він підвищує захисні сили дитячого організму, паралельно здійснюючи активну протизапальну дію.