ОМЕГА-3: виявляємо і компенсуємо недолік жирних кислот

Стереотип про те, що жири є шкідливими, вкотре спростували експерти FitBalance, українського бренду-виробника корисних добавок і вітамінів.

Жири необхідні організму, і немає ніякого сенсу позбавлятися їх у раціоні. Особливо важливими серед них є поліненасичені жирні кислоти Омега-3. Вони корисні, зокрема для:

 • засвоєння жиророзчинних вітамінів А, D, Е і К;

 • нормального функціонування мозку і нервової системи;

 • безперебійного синтезу статевих гормонів;

 • захисту клітин організму від патогенів.

Зверніть увагу на те, що нестача корисних жирів і омега-3 поліненасичених жирних кислот може проявлятися у вигляді:

 • поганого настрою і депресії;

 • сухості шкіри і ламкості волосся;

 • відчуття вигорання і втоми;

 • втрати концентрації;

 • неможливості скинути вагу.

Якщо хоча б одна з перерахованих вище обставин стабільно дошкуляє вам, варто проаналізувати свій раціон і збагатити його корисними жирами. До них відносяться жири жовтка, жири більшості рослинних олій, риб’ячий жир.

Врахуйте, що денний раціон повинен складатися з жирів на 25-30%. Складіть меню, що включає свіжу рибу (лосось, оселедець, палтус), маслини, оливкову олію, горіхи та авокадо.

Залежно від сезону, доступності тих чи інших продуктів і матеріальних можливостей скорегувати своє харчування може бути складно. Щоб отримувати вдосталь Омега-3 з продуктів харчування, останні повинні бути свіжими та якісними, піддаватися мінімальній хімічній та температурній обробці.

Враховуючи всі нюанси, експерти бренду FitBalance презентують комплекс Омега-3 + поліненасичених кислот у фізіологічної формі. Така природна форма, на відміну від «здешевлених» Омега-3 у вигляді поліестерів ЕЕ, легко і швидко засвоюється навіть організмом дитини чи літніх людей.

Більше того, Омега-3 + FitBalance містить чітко зважені концентрації поліненасичених кислот, що підтверджено необхідними сертифікатами якості (GMP, HACCP, BRC). Сировину для комплексу постачають з Канади, а інкапсулюють — у Великобританії.

FitBalance зарекомендував себе як надійний виробник: з 2014 року наша продукція допомагає людям піклуватися про своє здоров’я, імунітет і фізичну форму.

Команда бренду рекомендує використовувати комплекс Омега-3 + від FitBalance усім, хто прагне відновити баланс корисних речовин в організмі. У компанії впевнені в якості інгредієнтів комплексу, а його ефективність підкріплюється позитивним досвідом багатьох клієнтів FitBalance.

Дізнатися більше про комплекс Омега-3 + від FitBalance і про те, як використовувати його для профілактики і при нестачі корисних жирів, можна на сторінках бренду в Instagram і Facebook.