Сила антиоксидантів від FitBalance: дієтична добавка Оххy +

Більшість людей впевнені, що тієї кількості антиоксидантів, яке вони отримують, вживаючи свіжі фрукти або овочі, цілком достатньо. Однак це не так. Давайте разом розберемося, чому варто додавати в щоденний раціон дієтичну добавку Оххy +.

Захисна функція антиоксидантів

У дикій природі антиоксиданти необхідні рослинам для захисту від негативних факторів навколишнього середовища (палючого сонця, шкідливих мікроорганізмів або бактерій). Однак більшість культурних рослин, виведених селекціонерами для отримання високого врожаю і поліпшення смакових характеристик плодів, нездатні виробляти антиоксидантні сполуки в достатній кількості навіть для власного захисту, не кажучи вже про насичення ними організму людини).

Комплекс антиоксидантів OXXY + допоможе вирішити цю проблему! Всього дві капсули цієї дієтичної добавки в день замінюють близько 400 грамів фруктів і овочів. Ця дієтична добавка значно знижує рівень холестерину, уповільнює процеси старіння і благотворно впливає на стан серцево-судинної системи.

Чому влітку необхідно приймати дієтичну добавку OXXY + від FitBalance?

  • Шкіра влітку майже постійно схильна до агресивної дії ультрафіолету. Наносячи сонцезахисний крем, ми, звичайно, можемо захистити її, однак кращий захист – та, що йде зсередини. Дієтична добавка OXXY + надійно захищає і сітківку очей, адже вони страждають від Сонця не менше, ніж шкіра.
  • Влітку лімфатична система людини працює на повну потужність, виводячи з організму токсини. Через це на шкірі можуть виникати осередки запалень (гнійники, різні дерматити). OXXY + допомагає імунній системі впоратися з бактеріями і грибками, вивести токсини, завдяки чому кількість запальних реакцій зменшиться в рази!
  • У літні місяці як ніколи великий ризик харчових отруєнь. Прийом OXXY + здатний нормалізувати мікрофлору кишечника. Сповільнюється зростання як власної патогенної мікрофлори, так і випадково отриманої з неякісною їжею ззовні.
  • Влітку скинути зайву вагу набагато легше, ніж в інші сезони. Для того, щоб ще більше прискорити процес розщеплення жирових клітин, приймайте дієтичну добавку OXXY +! І результат не змусить себе довго чекати.

А для тих, кого турбують проблеми з судинами або серцем, OXXY + просто незамінний! Адже саме антиоксиданти допомагають тримати стінки кровоносних судин в тонусі, знімаючи запалення і загоюючи пошкодження.

Підтримка для імунітету і надійний захист від вільних радикалів

Чи знаєте ви, що таке вільні радикали? Це нестійкі атоми, які можуть пошкодити клітини, викликаючи розвиток безлічі захворювань і старіння організму. Вони відносно безпечні для організму, поки у вас міцний імунітет. В такому випадку імунна система постійно контролює їх появу. Але коли вона дає збій, вільні радикали починають атакувати здорові клітини. Саме антиоксиданти допомагають організму боротися з вільними радикалами і сповільнюють процес старіння.

Приймайте по 2 капсули OXXY + в день, і надійний захист вашого організму забезпечена!