Сила антиоксидантів від FitBalance: дієтична добавка Оххy+

Більшість людей переконані, що тієї кількості антиоксидантів, яку вони отримують зі свіжих фруктів та овочів, цілком достатньо. Однак це не так. Давайте розберемося, чому варто додавати до щоденного раціону дієтичну добавку Оххy+.

Захисна функція антиоксидантів

У дикій природі антиоксиданти необхідні рослинам для захисту від негативних факторів навколишнього середовища (палючого сонця, шкідливих мікроорганізмів або бактерій). Однак більшість культурних рослин, виведених селекціонерами для отримання високого врожаю і поліпшення смакових характеристик плодів, не здатні виробляти антиоксидантні сполуки в достатній кількості навіть для власного захисту, не кажучи вже про насичення ними організму людини.

Комплекс антиоксидантів OXXY+ допоможе вирішити цю проблему! Лише дві капсули цієї дієтичної добавки на день замінюють близько 400 грамів фруктів і овочів. Ця дієтична добавка відчутно знижує рівень холестерину, уповільнює процеси старіння і благотворно впливає на стан серцево-судинної системи.

Чому влітку необхідно приймати дієтичну добавку OXXY+ від FitBalance?

– Шкіра влітку чи не постійно піддається агресивному впливу ультрафіолету. Наносячи сонцезахисний крем, ми трохи захищаємо її, однак найкращий захист – це той, що відбувається зсередини. Дієтична добавка OXXY+ надійно захищає навіть сітківку очей, адже вони страждають від сонця не менше за шкіру.

– Влітку лімфатична система людини працює на повну потужність, виводячи з організму токсини. Через це на шкірі можуть виникати осередки запалень (гнійники, різні дерматити). OXXY+ допомагає імунній системі впоратися з бактеріями і грибками, вивести токсини, завдяки чому кількість запальних реакцій зменшується в рази!

– У літні місяці як ніколи високий ризик харчових отруєнь. Прийом OXXY+ здатний нормалізувати мікрофлору кишечника. Тут сповільнюється зростання як власної патогенної мікрофлори, так і випадково отриманої з неякісною їжею.

– Влітку скинути зайву вагу набагато легше, ніж в інші сезони. Для того, щоб максимально прискорити процес розщеплення жирових клітин, приймайте дієтичну добавку OXXY+! І результат не змусить себе довго чекати.

Крім того, OXXY+ є просто незамінним і для тих, кого турбують проблеми з судинами або серцем! Адже саме антиоксиданти допомагають тримати стінки кровоносних судин у тонусі, знімаючи запалення і загоюючи пошкодження.

Підтримка для імунітету і надійний захист від вільних радикалів

Чи знаєте ви, що таке вільні радикали? Це нестійкі атоми, які можуть пошкодити клітини, викликаючи розвиток безлічі захворювань і старіння організму. Вони відносно безпечні для організму, поки у вас міцний імунітет, тобто імунна система постійно контролює їх появу. Але коли вона дає збій, вільні радикали починають атакувати здорові клітини. Саме антиоксиданти допомагають організму боротися з вільними радикалами і уповільнюють процес старіння.

Приймайте по 2 капсули OXXY+ на день, і надійний захист вашому організму забезпечено!