Вітамінне комбо Vitamin D3 + K2 + Calcium — запорука сильного імунітету!

Одна з найпопулярніших новинок від бренду FitBalance — натуральне вітамінне комбо Vitamin D3 + K2 + Calcium! Якщо ви хочете, щоб ваша серцево-судинна система працювала як годинник, нігті і волосся були здоровими, а шкіра — доглянутою і сяючою, то упаковка цих вітамінів має бути у вас під рукою.

Давайте розберемося щодо ролі кожного вітаміну з цього комплексу від FitBalance та їх важливості для організму.

Вітамін D3 — надійний захист від ГРВІ

Найбільша кількість вітаміну D3 виробляється в організмі людини, коли на шкіру потрапляє сонячне світло. Однак навіть влітку не завжди вдається позасмагати та й сам процес не є надто безпечним. При нестачі вітаміну D3 Т-клітини (захисні клітини імунної системи) не в змозі боротися з усілякими вірусами та бактеріями, що атакують організм.

Зарубіжні дослідження показали, що регулярний прийом вітаміну D3 зменшує частоту вірусних захворювань і респіраторних інфекцій вдвічі. Вражає, чи не так? Вживаючи щодня лише по 2 капсули Vitamin D3 + K2 + Calcium, ви убезпечите себе і своїх близьких від вірусних захворювань!

Крім позитивного впливу на імунну систему, вітамін D3 підвищує рівень кальцію в крові. Як наслідок, ви оздоровлюєте кістки та суглоби, зміцнюєте зуби. Також при регулярному прийомі вітаміну D3 налагоджується гормональний фон усього організму.

Вітамін K2, який входить до складу вітамінного комплексу Vitamin D3 + K2 + Calcium, необхідний для «очищення» артерій від надлишку кальцію і нормалізації артеріального тиску. Також він відіграє ключову роль у формуванні мінеральної основи кісток. А значить, гарна постава і свобода рухів вам забезпечені!