Вітамінний Соmplex B+ від FitBalance – ваш секрет здоров’я та гарного самопочуття

Вітамін В відкрив у 1912 році польський вчений Казимир Функ. Згодом з’ясувалося, що це не одна речовина, а цілий комплекс з’єднань, у складі яких є азот. Усього їх 20, і багато які з них мають власні назви, наприклад, рибофлавін (В2), фолієва кислота (В9) та інші.

Вітаміни групи В забезпечують стабільну роботу нервової та травної систем, допомагають нормалізувати рівень цукру в крові, підвищують стійкість до різного роду стресів. Особливо необхідні вітаміни В спортсменам, адже під час інтенсивного тренування або змагання організм знаходиться у стресовому стані.

Фахівці погоджуються, що вітаміни цієї групи набагато ефективніше працюють у комплексі, ніж окремо. Саме тому ми створили унікальний Complex В+ з активним фолатом 4-го покоління Quatrefolic.

Вітамінний комплекс від компанії Fitbalance не тільки поліпшить ваше здоров’я та зміцнить імунітет, але й прискорить процеси обміну в організмі, сприяючи правильному схудненню, а також виведенню з організму різних токсинів або продуктів розпаду білків. Ваш психоемоційний стан значно покращиться, що дозволить уникнути зривів під час дотримання дієти.

Приймаючи вітамінний комплекс групи В, ви забудете про болі в м’язах, такі як невралгія або поліневрит. Також ці вітаміни сприяють зменшенню набрякового синдрому, хронічної головної болі та втоми.

Як зрозуміти, що вам не вистачає вітамінів групи В (і яких саме)?

Гіповітаміноз (нестача) одного або кількох вітамінів групи В має безліч проявів. Багато в чому вони схожі, але є і відмінності.

– Коли людині не вистачає вітаміну В1 (тіаміну), в неї спостерігаються погіршення пам’яті, втома, дратівливість, депресивний стан, проблеми зі сном. Також починаються проблеми з м’язами, такі як судоми або слабкість.

– Через нестачу вітаміну В2 (рибофлавіну) сильно знижуються захисні сили організму (як наслідок, людина страждає від низки застудних захворювань). “Падає” зір, погіршується стан шкіри, а почуття втоми та апатії переслідують “по п’ятах”.

– Якщо організм відчуває потребу у вітаміні В5 – спостерігається збільшення ваги, набряки та зниження тонусу шкіри.

– Симптоми дефіциту В6 (піридоксину) зазвичай проявляються у появі сильного висипу, погіршенні стану волосся (втраті блиску, появі посічених кінчиків). Разом із цим зникає апетит, з’являється млявість та порушується здоровий режим сну.

– Нарешті, при зниженні вмісту вітаміну В12 виникають часті носові кровотечі, розвивається анемія, болі в м’язах, а також збої в роботі органів травлення.

Complex В+ містить у собі набір усіх вищеназваних вітамінів. Регулярний прийом даного комплексу від FitBalance є запорукою міцного здоров’я та гарного самопочуття.

Complex B+ – ваш ідеальний компаньйон на літо!

Влітку особливо ретельно потрібно стежити за тим, щоб організм отримував достатню кількість вітамінів групи В. Адже в літні місяці наш раціон сильно змінюється, відбувається втрата водорозчинних вітамінів із сечею і потом, а до всього цього ще й додається негативний вплив ультрафіолету. А якщо ви активно займаєтеся спортом, то вам напевно знайома ще й часткова втрата м’язової маси через брак амінокислот валіну, лейцину та ізолейцину. Для засвоєння цих амінокислот необхідні вітаміни В2 і В6. Саме тому комплекс B+ повинен стати вашим обов’язковим супутником на літо!