Зміцнюємо імунітет: топ продукти FitBalance для міцного здоров’я

Бренд FitBalance з’явився на ринку в 2014 році, коли команда експертів презентувала свій білковий коктейль. Його популярність стрімко росла, адже білковий коктейль FitBalance реально допомагав тисячам клієнтів фітнес-центрів і зацікавленим у правильному харчуванні людям.

Після довгих пошуків постачальників якісних сертифікованих компонентів, ретельних наукових та медичних досліджень, бренд FitBalance розширив свій асортимент, додавши до нього вітаміни й біологічно активні добавки. В період, коли зміцнення імунітету стоїть на першому місці, FitBalance рекомендує свої провідні продукти для активізації захисних сил організму.

1.Омега-3

Поліненасичені жирні кислоти відіграють вирішальну роль у стабілізації клітинних мембран. А стабільна мембрана –  це головний захисний елемент клітини при контакті з вірусами та бактеріями. Крім того, Омега-3 побічно стимулює імунну відповідь під час захворювань дихальних шляхів. Поліненасичені жирні кислоти є «будівельним матеріалом» для молекул, які притягують імунні клітини до вогнища запалення.

2.Zinc Chelate

Дефіцит цинку – пряма дорога до пригнічення імунної відповіді, а значить підвищенню сприйнятливості до найрізноманітніших інфекцій. FitBalance пропонує приймати цинк у вигляді добавки в комбінації з амінокислотами – для максимальної біодоступності та засвоюваності. Крім того, якісне зовнішнє джерело цинку допомагає полегшити різноманітні алергії, у тому числі й харчові, а також синдром подразненого кишечника.

3.Oxxy+

У нашому організмі постійно утворюються вільні радикали, які запускають незліченні окислювальні реакції. Найчастіше вони контрольовані, але через порушення режиму харчування, старіння, стрес або шкідливі звички, організм потребує додаткові антиоксиданти для зупинення ланцюгової реакції окислення. Oxxy+ від FitBalance містить натуральний екстракт 22 овочів та фруктів, який захистить організм від вільних радикалів, а імунні клітини (і не тільки) й ДНК –  від руйнування.

4.Vitamin D3+K2+Calcium

Часті застуди – одна із очевидних ознак нестачі вітаміну D в організмі. Справа в тому, що авітаміноз D пов’язаний із пригніченням клітин імунної системи й зменшенням синтезу антибактеріальних та противірусних речовин лейкоцитами. Для того, щоб уникнути цього стану, експерти FitBalance рекомендують приймати по 2 капсули комплексу Vitamin D3+K2+Calcium у день під час їжі. До речі, дієтична добавка також містить вітамін K2 і кальцій, корисні для зміцнення опорно-рухової та серцево-судинної систем.

5.Комплекс В+

Без вітамінів групи В ефективний опір бактеріям і вірусам також не відбудеться. Вони, як і фолієва кислота, беруть участь в утворенні антитіл, а також підтримують клітинну імунну відповідь, посилюючи активність макрофагів.

Підтримуйте свій імунний захист і зміцнюйте здоров’я правильно: приймаючи перевірені вітаміни й БАДи з сертифікованих інгредієнтів. Дізнатися більше про кожен продукт бренду FitBalance, проконсультуватися з експертами та підібрати відповідні вітаміни можна на сторінках бренду в соціальних мережах: в Facebook та Instagram.