Про компанію

FitBalance – це інноваційна українська розробка в області натуральної продукції. Ми виготовляємо та продаємо високоякісні органічні вітаміни, біологічно активні речовини, спортивне харчування, а також натуральну антивікову косметику.

Ми використовуємо тільки безпечні компоненти й запатентовані формули, а сировину закуповуємо в провідних компаніях Європи, Америки та Нової Зеландії. Усі наші продукти були розроблені згідно з європейськими стандартами якості та схвалені Асоціацією дієтологів України. Виробництво має сертифікат якості ISO.

Наша продукція була створена з урахуванням географічного фактора потреб населення. Першими покупцями в 2014 році стали клієнтки міжнародної мережі фітнес клубів FitCurves. Спортивне харчування швидко завоювало довіру споживачів, підтвердивши свої корисні властивості завдяки помітному поліпшенню самопочуття жінок. Тому з 2016 року ми розширили наш асортимент та почали виготовляти вітаміни й БАДи, а на початку 2020 року на ринок вийшла перша косметична лінія BeautyAge – «гарний вік», яка миттєво здобула популярність. На даний момент у продуктовій лінійці представлено понад 25 найменувань. Ознайомитися з ними можна тут.

Ми провели наукові дослідження, вивчили український і міжнародний ринок. Незважаючи на мільйонний асортимент та нескінченно зростаючі очікування споживачів, ми зважилися створити свою власну продукцію. Чому? Відповідь одна. Тому що ми на 100% впевнені в компонентах, що входять до складу наших продуктів, у технології власного виробництва та в тому, що товари відповідають запитам саме слов’янських жінок і чоловіків, а також підходять для людей різного віку.

В останнє десятиліття товари та послуги «миттєвого поліпшення» стали популярні по всьому світу. І це величезний ризик, адже не завжди такі пропозиції безпечні для здоров’я або відповідають своїм рекламним обіцянкам. Ми не прихильники ілюзії швидких результатів: наша компанія зацікавлена в довгостроковому співробітництві зі своїми клієнтами. Тому виробництво продукції від FitBalance ґрунтується на науковому підході, знанні того, як функціонує організм людини, правильному підборі компонентів та впровадженні інноваційних технологій. Ми надихаємо наших клієнтів відповідально ставитися до свого здоров’я, зміцнювати його та вести активний спосіб життя в будь-якому віці. Наші фахівці з радістю дадуть відповіді на всі ваші питання, розкажуть про особливості вживання продуктів і допоможуть підібрати найкращий варіант саме для вас. Звертайтеся!