Про компанію

FitBalance – це інноваційна українська розробка в області натурального продукту. Ми виробляємо і продаємо високоякісні, натуральні вітаміни, біологічно активні речовини, спортивне харчування, а також натуральну антивікову косметику.

Ми використовуємо тільки безпеки компоненти, запатентовані формули, а сировину закуповуємо у провідних компаній Європи, Америки і Нової Зеландії. Продукція розроблена відповідно до європейських стандартів якості і схвалена Асоціацією дієтологів України. Виробництво має сертифікат якості ISO.

Наша продукція створена з урахуванням географічного чинника потреб населення. Першими покупцями в 2014 році стали клієнтки міжнародної мережі фітнес клубів FitCurves. Спортивне харчування швидко завоювало довіру, довівши свою корисність, помітно поліпшивши самопочуття жінок. Тому з 2016 року ми розширили асортимент, ставши виробляти вітаміни, БАДи, а на початку 2020 року на ринок вийшла перша косметична лінія BeautyAge – гарний вік, яка миттєво набула популярності.
В даний час в лінійці продуктового ряду представлено понад 25 найменувань. Ознайомитися можна тут
Ми провели наукові дослідження, вивчили український і міжнародний ринок. Незважаючи на мільйонний асортимент з нескінченно зростаючими очікуваннями споживача, ми зважилися створити свою власну продукцію. Чому? Відповідь одна. Це впевненість на 100% в компонентах входять до складу, в технології свого виробництва і в тому, що наша продукція відповідає запитам саме слов’янських жінок і чоловіків. Підходить для людей різного віку.

В останнє десятиліття по всьому світу стали популярні товари та послуги миттєвого поліпшення. І це величезний ринок, але не завжди такі пропозиції нешкідливі або відповідають своїм же рекламним обіцянкам. Ми не прихильники ілюзій швидких результатів, а зацікавлені в довгостроковому співробітництві зі своїми клієнтами. Тому виробництво нашої продукції грунтується на науковому підході, знанні того як функціонує організм, грамотному підборі компонентів і впровадженні інноваційних технологій.Ми надихаємо наших клієнтів відповідально ставитися до свого здоров’я, зміцнювати його і вести активний спосіб життя в будь-якому возрасте.Наші фахівці з радістю дадуть відповідь на питання, розкажуть тонкощі вживання і допоможуть підібрати найкращий варіант саме для вас. Звертайтеся!