BeautyAge від FitBalance: у пошуках ідеальної анти-ейдж косметики

Як відомо, вже з 25 років шкіра починає втрачати еластичність і пружність. Першими з’являються мімічні зморшки, слідом за ними — інші структурні зміни внутрішніх шарів дерми, пов’язані зі старінням організму. Крім того, щодня шкіра піддається впливу зовнішніх факторів. Серед них — окислювальний стрес, УФ-випромінювання, забруднення, куріння і неправильне харчування.

Схоже на привід для паніки? Тільки якщо ви не знаєте, як протистояти процесам старіння. Питання здається складним, і не дарма: експерти бренду FitBalance витратили роки на те, щоб реалізувати та проаналізувати результати новітніх лабораторних розробок і наукових досліджень.

Формула анти-ейдж комплексу BeautyAge від FitBalance розроблена у швейцарській лабораторії і має підтверджену ефективність у боротьбі з віковими змінами.

До складу комплексу входять:

 • омолоджуючий денний крем;

 • відновлюючий нічний крем;

 • гідрофільне масло для очищення шкіри.

Комплекс BeautyAge від FitBalance насичений біологічно активними речовинами, кожна з яких ефективно впливає на різні чинники старіння.

Низькомолекулярна гіалуронова кислота: зволожує і тонізує шкіру, звужує пори.

Масло зародків амаранту холодного віджиму: містить сквален, який насичує клітини киснем, а також прискорює проникнення і підсилює дію активних компонентів космецевтики. Також сквален забезпечує УФ-захист шкіри.

Поліненасичені жирні кислоти (омега-3, 6, 7 і 9): борються з віковою сухістю шкіри, відновлюють гідроліпідний бар’єр і допомагають утримувати вологу і колаген. Забезпечують профілактику зморшок і гальмують процеси старіння.

Ретинол (вітамін А): позбавляє від чорних точок, відбілює шкіру, бореться з пігментацією та постакне.

Експерти FitBalance коментують: «Мінімізувати негативний вплив старіння можливо, але тільки за умов комплексного і системного підходу. Корегуйте свої звички, спосіб життя і режим харчування, а також пам’ятаєте про важливість турботи про шкіру. Обов’язково додайте до щоденного догляду захист від сонця, зволоження та живлення, а також очищення шкіри».

Дізнатися більше про комплекс BeautyAge, замовити його та інші засоби для омолодження і зміцнення здоров’я можна на сторінках бренду FitBalance у соціальних мережах: у Facebook та Instagram.