Сила натуральних компонентів у комплексі BeautyAge від FitBalance

Перлиною продукції бренду FitBalance є лінійка для догляду за шкірою BeautyAge. Продукція має унікальний склад, завдяки якому ваша шкіра виглядає доглянутою і молодшою. Серед компонентів, які входять до складу нашої anti-age косметики, можна виділити:

–          колаген;

–          гіалуронову кислоту;

–          вітамін С.

Про важливість кожного з них окремо і про їх ефективність загалом ми поговоримо прямо зараз.

Колаген — запорука красивої шкіри і здоров’я всього організму

Мабуть, більшість із нас чули про колаген. Це один із найважливіших білків, який є запорукою краси нашої шкіри і здоров’я в цілому. Тільки подумайте: 30% загального білка в організмі людини — це колаген. А наша шкіра складається з нього аж на 75%! Саме тому при виборі догляду для зрілої шкіри важливо зупинитися на таких засобах, що містять цей білок. Колаген FitBalance робить вашу шкіру пружною та еластичною, допомагає метаболізувати зайвий жир і надає обличчю здорове сяйво і свіжість.

Для яких органів ще необхідний колаген?

Суглоби і м’язи. Колаген допомагає вам бути завжди стрункою і сильною. Він незамінний для збереження здоров’я суглобів і запобігає втраті кісткової тканини. Також він сприяє набору м’язової маси, 1-10% якої складається саме з нього. Фахівці радять приймати колаген для росту м’язів після тренування та для активного синтезу м’язових білків (наприклад, креатину).

Серце і судини. Доведено, що прийом добавок із колагеном допомагає знизити ризик розвитку серцево-судинних захворювань. Цей білок підтримує структуру вен і артерій, які несуть кров від серця до всіх органів. Адже якщо ця структура порушена, у людини може розвиватися атеросклероз, що, у свою чергу, загрожує інсультом або серцевим нападом.

Крім усіх перерахованих переваг, колаген запобігає ламкості нігтів. Він сприяє кращому проникненню кисню в шкіру, чим знижує сліди від вугрів і виводить токсини. А ще фахівці довели, що він є надзвичайно доречним у боротьбі з целюлітом!

На жаль, після досягнення 25-ти років вироблення колагену організмом поступово сповільнюється. До 50-ти років організм втрачає до 10% колагену в рік, а до 70-ти його синтез знижується взагалі на 40%. Комплекс BeautyAge містить необхідний організму колаген, який допомагає зберегти здоров’я і красу в зрілому віці.

Гіалуронова кислота — найважливіша складова комплексу BeautyАge

Гіалуронова кислота — це дійсно унікальна речовина, якій притаманна здатність утримувати воду. Лише одна молекула «гіалуронки» притягує і тримає до тисячі молекул води.

Гіалуронова кислота виробляється клітинами організму і завжди присутня в наших суглобах, завдяки чому вони такі гнучкі та рухливі. Також гіалуронова кислота безпосередньо впливає на здоров’я волосся, забезпечуючи його пружність і натуральний блиск. У структурі дерми вона допомагає заповнювати простір між колагеном і еластином, запобігаючи віковим змінам і виникненню зморшок.

Проте з віком організм починає виробляти гіалуронової кислоти менше. Її синтез зменшується від 25-річного віку, а до 50 років падає вдвічі! Комплекс косметики для догляду за зрілою шкірою BeautyАge містить унікальний екстракт, розроблений іспанським дослідним центром «Bioiberica». Він стимулює організм виробляти власну гіалуронову кислоту і захищає колаген від руйнування.

А чи знаєте ви, яка речовина майже у 8 разів збільшує засвоєння «гіалуронки»? Так-так, знайомий усім із дитинства вітамін С!

Вітамін С

Вітамін С впливає на синтез організмом колагену, покращує пам’ять, регулює рівень цукру в крові, позитивно впливає на роботу нирок. Також він допомагає зміцнити імунну систему організму. Доведено, що при прийомі високих доз вітаміну С ризик простудних захворювань скорочується на 50%!

У складі натурального комплексу BeautyАge міститься екстракт ягід ацероли (або барбадоської вишні). Ця рослина — чемпіон за вмістом вітаміну С, якого в ній у 30-60 разів більше, ніж у цитрусових. Екстракт має антиоксидантні властивості та сповільнює процеси старіння шкіри.

Комплексна робота трьох натуральних компонентів засобу для догляду за шкірою BeautyАge (колаген у комбінації з гіалуроновою кислотою і екстрактом ацероли) ефективно допомагає зберегти здоров’я, молодість і красу.