М’язи ростуть ще швидше: білковий коктейль FitBalance

Тренуєтеся в залі з навантаженням на всі групи м’язів, контролюєте режим харчування, а м’язи ніяк не витіснить жирову тканину?

Така проблема знайома багатьом людям, які скидають вагу, і з нею ж зіткнулася команда бренду FitBalance, виготовлювачів спортивного харчування і вітамінів.

«На жаль, дефіцит калорій і спорт не завжди допомагають створити фігуру мрії, – коментують дієтологи FitBalance. — Якщо тренування не мають потрібного ефекту, задумайтеся, чи достатньо енергії для побудови м’язів і спалювання жиру ви отримуєте ззовні?»

Щоб виростити красиві м’язи, організму необхідні будівельні білкові волокна, які в свою чергу складаються з більш дрібних «цеглинок» – амінокислот.

Спортсмени і любителі не дарма вживають багато білкової їжі – м’ясо, рибу, сир. Але потрібно не забувати, що перш ніж амінокислоти з неї засвояться, рослинні і тваринні білки необхідно розщепити, а значить витратити власну енергію організму.

Для того щоб зосередити всі ресурси на наборі м’язової маси і жіросжіганіі, необхідно отримувати білок у формі, яка максимально легко засвоюється організмом.

У 2014 році в FitBalance зайнялися розробкою такого продукту. Після ретельного аналізу ринку і наукових досліджень в області нутриціології і біохімії, команда бренду створила білковий коктейль FitBalance, який на сьогодні допоміг схуднути тисячам покупців.

У складі білкового коктейлю все 8 незамінних амінокислот і 8 замінних, а також цитрусовая клітковина і вітамін С, тобто всі компоненти, необхідні для побудови нових м’язових волокон і спалювання жиру. FitBalance використовує тільки високоякісний сироватковий білок, зроблений в Нідерландах, з перевіреною ефективністю.

Протеїновий коктейль, за умови правильного дозування, відновлює м’язову масу, сприяє схудненню, а крім цього ще й зміцнює імунітет і підвищує стресостійкість, стабілізує гормональний фон, покращує сон, пам’ять і зовнішній вигляд.

Білковий коктейль FitBalance зарекомендував себе як незамінний помічник у підтримці відмінної фізичної форми. Продукт не містить штучних барвників, консервантів, ГМО та зайвого цукру, а тільки натуральний низькокалорійний підсолоджувач з стевії. Так клієнти FitBalance можуть бути впевнені, що отримують тільки корисні і необхідні для корекції фігури речовини.

«Саме таким і повинен бути якісний продукт, – впевнено заявляють в FitBalance. – Перевіреним, надійним і ефективним». Більше про те, як отримати і правильно приймати білковий коктейль для схуднення і набору м’язової маси, дізнавайтеся на сторінках бренду в соціальних мережах: в фейсбук та інстаграм.