М’язи зростають ще швидше з білковим коктейлем FitBalance

Тренуєтеся в залі, навантажуючи всі групи м’язів, і контролюєте режим харчування, а м’язи ніяк не замінять жирову тканину?

Така проблема знайома багатьом людям, які скидають вагу, і з нею ж зіткнулася команда бренду FitBalance, виробників спортивного харчування і вітамінів.

«На жаль, дефіцит калорій і спорт не завжди допомагають створити фігуру мрії, — коментують дієтологи FitBalance. — Якщо тренування не мають потрібного ефекту, задумайтеся, чи достатньо енергії для утворення м’язів і спалювання жиру ви отримуєте ззовні?»

Щоб мати красиві м’язи, організму необхідні будівельні білкові волокна, які у свою чергу складаються з дрібніших «цеглинок», амінокислот.

Професійні спортсмени і любителі недарма вживають багато білкової їжі: м’яса, риби та сиру. Але потрібно не забувати, що перш ніж амінокислоти з неї засвоюються, рослинні і тваринні білки необхідно розщепити, а значить, витратити власну енергію організму.

Щоб зосередити всі ресурси на наборі м’язової маси і спалюванні жирів, необхідно отримувати білок у формі, яка максимально легко засвоюється організмом.

У 2014 році команда FitBalance зайнялася розробкою такого продукту. Після ретельного аналізу ринку і наукових досліджень в області нутриціології та біохімії, команда бренду створила білковий коктейль FitBalance, який наразі допоміг схуднути тисячам покупців.

У складі білкового коктейлю — всі 8 незамінних амінокислот і 8 замінних, а також цитрусова клітковина та вітамін С. Це компоненти, необхідні для побудови нових м’язових волокон і спалювання жиру. FitBalance використовує тільки високоякісний сироватковий білок із перевіреною ефективністю, зроблено його в Нідерландах, з перевіреною ефективністю.

Протеїновий коктейль, за умови правильного дозування, відновлює м’язову масу, сприяє схудненню та ще й зміцнює імунітет, підвищує стійкість до стресів, стабілізує гормональний фон, покращує сон, пам’ять і зовнішній вигляд.

Білковий коктейль FitBalance зарекомендував себе як незамінний помічник у підтримці чудової фізичної форми. Продукт не містить штучних барвників, консервантів, ГМО та зайвого цукру, а тільки натуральний низькокалорійний підсолоджувач зі стевії. Отже, споживачі FitBalance можуть бути впевнені, що отримують тільки корисні та необхідні для корекції фігури речовини.

«Саме таким і повинен бути якісний продукт, — впевнено заявляють у FitBalance. — Перевіреним, надійним і ефективним». Більше про те, як отримати і правильно споживати білковий коктейль для схуднення і набору м’язової маси, дізнавайтеся на сторінках бренду в соціальних мережах: у Facebook та Instagram.