Комплекс BeautyAge

  Інноваційний комплекс на основі пептидів колагену, гіалуронової кислоти та екстракту ягід ацероли.

  30 саше по 5 грамів.

  Секрет молодої і здорової шкіри, доведений науковими та клінічними дослідженнями!

     • Зволожує і підвищує пружність шкіри (тургор).

     • Стимулює вироблення власного колагену та гіалуронової кислоти.

     • Попереджає старіння шкіри.

     • Захищає власний колаген шкіри від руйнування.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Завантаження...
690 грн.

Спосіб застосування

Спосіб приготування із застосуванням шейкера або міксера: вміст пакету висипати в 150-200 мл НЕгарячого напою, соку або води, збовтати і дати настоятися 30-40 секунд.

Спосіб вживання без застосування шейкера або міксера: вміст пакету висипати в 20-30 мл рідини і розтерти, а потім долити рідини до обсягу 150-200 мл, розмішати і дати настоятися 1-2 хвилини.

Рекомендується використовувати апельсиновий, виноградний, персиковий соки. Можна додавати в смузі, а також у теплу воду з лимоном.
Напій не повинен містити білок.

Готовий продукт бажано вжити за 30 хвилин до їди.
Для посилення ефекту рекомендується збільшення в раціоні вітаміну С.

Склад

В 1 пакетику міститься 5000 мг гідролізованого колагену в поєднанні з гіалуроновою кислотою і полісахаридами, 25-відсотковий екстракт ягід ацероли, екстракт стевії, натуральний ароматизатор.

Добова (денна) норма

Дорослим по 1-2 пакетики (5-10 г) на добу.

Дозування: 1 пакетик за 30 хвилин до їди. Тривалість курсу: 3 місяці.

Показання

 • Вікові зміни шкіри.
 • Профілактика вікових змін.
 • Підтримка стану шкіри під час схуднення.
 • Зморшки.
 • Ламкість нігтів.
 • Випадіння волосся.
 • Остеоартроз.
 • Зниження щільності кісткової тканини.
 • Саркопенія.
car

Доставка товару на відділення Нової пошти

leaflet

Натуральний склад

stars

Не викликає алергію

cool

Компанія більше 5 років
на ринку

Сертифікати якості

Кожен наш продукт проходить спеціалізовані дослідження!

Опис товару

Комплекс BeautyAge+

Шкірі, волоссю та нігтям корисні речовини з раціону дістаються за «залишковим» принципом. Тому важливо доповнити ваш збалансований раціон спеціальної добавкою, яка забезпечить поживними речовинами саме шкіру, волосся та нігті.

1 пакетик комплексу BeautyAge+ на день протягом 3-х місяців допоможе вам повернути пружність шкіри, блиск і силу волосся, здоров’я та міцність нігтей.

Склад продукту підібраний таким чином, щоб кожен інгредієнт працював у синергії з іншими, тобто максимально сприяв вашому здоров'ю.

Зручне порційне фасування у стіках дозволяє повсюди мати їх з собою, наприклад, у поїздках чи будь-де поза домом.

Містить в своєму складі такі інгредієнти з клінічно доведеною ефективністю: 

   1. Продукт Peptan® компанії Rousselot, Франція.

Складається з унікальних біоактивних пептидів колагену високого ступеня очищення. Вони виробляються за допомогою м'якого ферментативного процесу з тваринної сировини, що дозволяє точно дозувати ступінь гідролізу і домогтися оптимальної молекулярної ваги для забезпечення найвищої якості продукту і простоти його застосування.

Пептиди колагену Peptan мають молекулярну масу 2 000 дальтон. Чим менша молекулярна маса, тим краще колаген засвоюється!

Посилання на випробування:

   1. Rousselot unpublished study

   2. Asserin, J. et al., 2015. The effect of oral collagen peptide supplementation on skin moisture and the dermal collagen network: evidence from an ex vivo model and randomized, placebo-controlled clinical trials. Journal of Cosmetic Dermatology, doi: 10.1111/jocd.12174

   2. Інноваційний запатентований комплекс Dermial® компанії Bioberica, Іспанія.

Це натуральний екстракт, збагачений гіалуроновою кислотою, полісахаридами і колагеном. Така комбінація і в порівнянні не стоїть з самою лише гіалуроновою кислотою. Це запатентований інгредієнт з унікальним складом, у результаті дослідження якого було продемонстровано, що він сприяє:

   • зволоженню шкіри та підвищенню її тургору;

   • поліпшенню обміну речовин у шкірі та підсиленню її природної здатності протистояти бактеріям і зовнішнім агресивним факторам;

   • виробленню власної гіалуронової кислоти фібробластами в 10 разів активніше в порівнянні зі звичайним станом;

   • захисту колагену в шкірі від руйнування під дією УФ-випромінювання;

   • захисту колагену в шкірі від розщеплення ферментами, активність яких підвищується з віком і викликає старіння шкіри.

Таким чином, Dermial сприяє виробленню гіалуронової кислоти і колагену 1-го типу та ще й захищає важливий структурний компонент шкіри від руйнування.

Torrent A, et al. Osteoarthritis Cartilage. 2009 року; 17 (S1): S278-S279: 520. 2. Torrent A, et al. Poster presented to 10th International congress of FASEB 2013. Madrid. P633.2. 3. Torrent et al. Osteoarthritis Cartilage. 2010. 18 (2): S246-247.550. 4.Longas MO, et al. Carbohydr Res. 1987 Jan 15; 159 (1): 127-36. 5. Torrent et al. Osteoarthritis Cartilage. 2009 року; 17 (S1): S277-278: 518.

   3. Природний екстракт ацероли (барбадоської вишні), що містить природну форму вітаміну С, від компанії Naturex, Франція.

Ця рослина відома в усьому світі високим вмістом вітаміну С. У 100 грамах свіжої вишні міститься 1677,6 мг вітаміну. Цей інгредієнт допомагає організму максимально засвоювати колаген.

Натуральна форма вітаміну С дозволяє повністю використовувати його антиоксидантні властивості, а саме захищати клітини шкіри від дії вільних радикалів і сприяти збереженню її молодості.

   4. Екстракт стевії високого очищення Rebaten 97, Корея.

Натуральний підсолоджувач, що забезпечує добавці приємний смак. При цьому його калорійність мінімальна, що особливо важливо для тих, хто ретельно стежить за своїм раціоном.

Не є лікарським засобом.

Комплекс BeautyAge+ — біологічно активна добавка, яка доповнює ваш раціон харчування відсутніми корисними елементами і допомагає вирішувати певні завдання.

Перед початком застосування проконсультуйтеся з лікарем, щоб виключити ймовірність виникнення алергічних реакцій або непереносимості, а також грамотно з'єднати вживання цього комплексу з іншими препаратами і добавками.

Відгуки наших покупців

 • Текстові відгуки
 • Відео відгук