Комплекс вітамінів D3+K2+Calcium

  Забезпечує здоров’я серцево-судинної системи, кісток, гормональної системи, а також шкіри, нігтів і волосся.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Завантаження...
420 грн.

Склад

 • Кальцій (кораловий кальцій CoralSol).
 • Вітамін К2 (менахінон МК-7).
 • Вітамін D3 (холекальциферол).

Показання

 • Дефіциту кальцію та вітаміну D3.
 • Ослаблений імунітет.
 • Гормональні порушення.
 • Артрити.
 • Період інтенсивного росту в дитячому і підлітковому віці.
 • Профілактика і базова терапія серцево-судинних захворювань і остеопорозу.

Дозування

Дорослим і дітям старше 12 років по 2 капсули на день під час прийому їжі.

Властивості

 • Сприяє нормалізації функціонування опорно-рухового апарату.
 • Покращує стан кісток, волосся, нігтів.
 • Зміцнює імунітет.
car

Доставка товару на відділення Нової пошти

leaflet

Натуральний склад

stars

Не викликає алергію

cool

Компанія більше 5 років
на ринку

Сертифікати якості

Кожен наш продукт проходить спеціалізовані дослідження!

Опис товару

Комплекс з вітамінами D3+K2+Calcium

Комплекс вітамінів і мінералів, які забезпечують нормальну роботу опорно-рухового апарату, відповідають за здоров'я кісток, регулюють тонус м'язів і роботу міокарда, впливають на згортання крові.

Склад продукту підібраний так, щоб забезпечити синергію компонентів і оптимально закрити добову потребу організму в даних вітамінах і мінералах, як і забезпечити їх максимальну біологічну засвоюваність.

Вироблено фармацевтичною компанією SolChem (Іспанія), містить кораловий кальцій CoralSol® з Окінави (Японія).

Комплекс містить:

Вітамін D3

Кожен 5-й житель планети відчуває дефіцит цього вітаміну. Він відповідає за обмін кальцію і фосфору в організмі, забезпечує здоров'я кісток, нейтралізує гормональні порушення у жінок.

Синтезується в шкірі під впливом ультрафіолету, але щоб отримати його денну дозу вдосталь, потрібно врахувати і забезпечити безліч умов.

Вітамін К2

Допомагає запобігти остеопорозу, переломам кісток і покращує здоров'я кісток і суглобів в цілому. У людей, які страждають на остеопороз, вітамінний комплекс знижує ризик переломів до 80%.

Захищає від захворювань серця за рахунок запобігання відкладення кальцію в судинах. При прийомі вітаміну К2 ризик смерті від серцево-судинних захворювань знижується на 57%.

Допомагає зберегти здорові і міцні зуби, знижує ризик запалень, допомагає при автоімунних захворюваннях, покращує функції мітохондрій.

Знижує ризик виникнення деяких видів раку, корисний для роботи мозку, зменшує резистентність до інсуліну, пригнічує побічні ефекти деяких ліків.

Кальцій

Макроелемент, необхідний для утворення здорових кісток. Якщо організм не отримує достатню кількість кальцію, він візьме його з кісток, а це провокує остеопороз (ламкість кісток).

Кораловий кальцій CoralSol® є унікальним форматом «доставки» цього макроелементу в кісткову тканину, завдяки чому його засвоюваність сягає 95%. В інших формах біологічних добавок цей показник ледь сягає 70%.

Коралові рифи, які оточують острів Окінава в Японії, містять не тільки значні кількості кальцію, а й велику кількість мінералів з океану. Їх мінеральний склад подібний до людського, до того ж відповідає природним пропорціям у поєднанні з магнієм, калієм, хромом, цинком, селеном, бором, йодом, молібденом, міддю, нікелем.

Не є лікарським засобом.

Комплекс з вітамінами D3 + K2 + Calcium — це біологічно активна добавка, яка доповнює ваш раціон харчування відсутніми корисними елементами і допомагає вирішувати певні завдання.

Перед початком застосування проконсультуйтеся з лікарем, щоб виключити ймовірність виникнення алергічних реакцій або непереносимості, а також грамотно поєднати вживання цього комплексу з іншими препаратами і добавками.

Не перевищувати рекомендовану добову дозу.

Відгуки наших покупців

 • Текстові відгуки
 • Відео відгук